دسته‌بندی نشده

نمایندگی خدمات پس از فروش آیفون تصویری نماوا

ما به عنوان نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش آیفون تصویری نماوا در استان آذربایجان شرقی به مرکزیت تبریز در خدمت شما عزیزان هستیم.

آیفون تصویری نماوا دارای 3 سال گارانتی تعویض قطعات و 10 سال خدمات پس از فروش میباشد.

گارانتی آیفون تصویری نماوا، شرکت امید الکترونیک نماوا کیفیت محصولات آیفون تصویری نماوا را تضمین میکند. بصورتی که اگر در طول مدت گارانتی، دستگاه ایراد پیدا کرد و این ایراد مربوط به نوسان برق و آبخوردگی و شکستگی نباشد، بدون گرفتن هزینه ای رفع ایراد دستگاه را تضمین مینماید.

اینجا داخل پارانتز مطلبی را خدمت شما عزیزان عرض کنیم: ما به عنوان نمایندگی رسمی شرکت امید الکترونیک نماوا در استان آذربایجان شرقی اعلام میکنیم در طول این نزدیک به یکسال، فقط بابت ایراد یک دستگاه که مربوط به شکستگی بوده از مشتری مبلغ دریافت کرده ایم و بقیه دستگاهها بصورت گارانتی و بدون دریافت حتی یک ریال رفع عیب شده اند.

دفتر مرکزی خدمات نماوا به آدرس : تبریز – خیابان امام _ روبروی میدان قطب و با شماره تلفن های 33377309 و 32861712 وشماره موبایل 09149962039 در خدمت شما همکاران و مصرف کنندگان گرامی میباشد.

یکی از ویژگیهای بارز آیفون تصویری نماوا، خدمات پس از فروش متمایز آن است. مدیرعامل محترم شرکت امید الکترونیک نماوا جناب مهندس رضایی، اهمیت ویژه ای به خدمات پس از فروش قائل هستند.

یکی از نکاتی که مصرف کنندگان گرامی میبایست به آن توجه کنند این است که، مراجعه به نمایندگی مجاز خدمات پس از فروش صرفا برای دوران گارانتی محصول نمیباشد. بلکه بعد از اتمام گارانتی نیز مراجعه یا تماس با نمایندگی مجاز خدمات پس از فروش در هنگام بروز ایراد علاوه بر داشتن مزایای مختلف برای مصرف کننده، به شرکت تولیدکننده هم کمک میکند تا ایرادات احتمالی دستگاه شناسایی شود و اگر نیاز به تغییراتی در تولید محصول یا اطلاع رسانی های مختلف در زمینه نصب و … باشد، این تغییرات صورت گیرد. و به نوعی میتوانیم بگوییم خدمات پس از فروش نماوا یکی از بازوهای واحد تحقیق و توسعه شرکت امید الکترونیک نماوا میباشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *